۱۳۹۹ چهارشنبه ۸ بهمن
برگزاري شوراي پژوهشي بيماري هاي غير واگير در معاونت پژوهش و فناوري
نهمين جلسه شوراي پژوهشي بيماري هاي غير واگير در دفتر معاونت پژوهش و فناوري با حضور معاون، مدير و اعضاي انتخابي شورا برگزار گرديد
نهمين جلسه شوراي پژوهشي بيماري هاي غير واگير در دفتر معاونت پژوهش و فناوري با حضور معاون، مدير و اعضاي انتخابي شورا برگزار گرديد و در اين جلسه 6 طرح تحقيقاتي به قرار زير مورد بررسي قرار گرفت :
1. طرح تحقيقاتي با عنوان"بررسي تنوع گروه هاي خوني ABO و RH در بين بيماران مبتلا به سنگ كيسه صفرا "پس از رفع اشكال با تاييد كارشناس مورد تصويب قرار مي گيرد.
2. طرح تحقيقاتي با عنوان" بررسي فراواني درماتيت و آلرژي هاي پوستي و عوامل خطر مربوطه در پرستان شاغل در بيمارستان هاي شهرستان جهرم" پس از رفع اشكال مجددا به شورا ارجاع شود.
3. طرح تحقيقاتي با عنوان"بررسي تاثير رازيانه و بابونه بر كوليك شيرخواران در شهرستان جهرم سال 1394" پس از رفع اشكال مجددا به شورا ارجاع شود.
4. طرح تحقيقاتي با عنوان"بررسي مقايسه تاثير ويتامين D و ويتامين E در رژيم دارويي متفورمين- ديدروژسترون در درمان زنان نابارور مبتلا به PCOS" پس از رفع اشكال مجددا به شورا ارجاع شود.
پيگيري نتايج صورتجلسات قبل :
5. طرح تحقيقاتي با عنوان"مقايسه اثر داروهاي معمول ملاسما و ميكرونيدلينگ با آمينوكاپروييك اسيد و ميكرونيدلينگ در درمان ملاسما" پس از رفع اشكال با تاييد كارشناس مورد تصويب قرار مي گيرد.
6. طرح تحقيقاتي با عنوان" بررسي فراواني كمبود ويتامين D در دختران پايه ششم شهرستان جهرم در سال 94-95 و تاثير درمان با ويتامين D بر شاخص هاي انتروپومتريك ايشان در مقايسه با گروه كنترل" پس از رفع اشكال با تاييد كارشناس مورد تصويب قرار مي گيرد.
تاریخ:
1394/09/14
تعداد بازدید:
6774
منبع:
معاونت پژوهشي
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal